Připravte se na AKCE

Probíhají vlny akcí na GEARBEST, které jsou vztahují k magickému data 11.11. GearBest aktivoval slevovou stránku, kde si můžete kontinuálně vybírat z akcí, které probíhají, z akcí, které budou probíhat a můžete díky tomu připravit a najít co přesně budete chtít a co vás zajímá. Jak to vypadá?

Přejít do obchodu

První co na vás koukne pod hlavičkou jsou výběry z různých typů slev. Flash sales na hodinky na batohy, na mobilní příslušentví a podobně, k tomu se ukáží slevy z různých skladů!!!

Následně si pak můžete vybírat z již nachystaných hotových slev nebo-li Flash sales. To jsou masivní slevy, na které nepotřebujete žádný slevový kupon a cenu vidíte již sníženou, kterou budete platit. Flash sales jsou rozdělelny na dvě části – co probíhá a co se chystá: takže není problém se v klidu připravit přesně na to, co vás zajímá!!! K tomu všemu pro vás ještě pravidelně připravujeme kupony speciálně připravené pro tuto akci – viz sekce SLEVOVÉ KUPONY.

A takhle stránka ještě pokračuje hluboko dolů se spoustou oddělení. Top značky, nebo Pro nově registrované a další a další. Doporučujeme si celou stránku hezky projít a nebát se toho. Nakonec vánoce se blíží a tohle je způsob jak krásně ušetřit 😉

Přejít do obchodu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

error

Líbí se Vám tato stránka? Prosím, sdělte to svým kamarádům ;)