6 LED Noční osvětlení

Velmi zajímavé přenosné osvětlení. Můžete ho dát kamkoliv a použít jakkoliv.

Přejít na GearBest

Zapnutí a vypnutí světla: tento přenosný typ osvětlení disponuje „human body sensorem“, to znamená, že reaguje na vaši přítomnost a není tak třeba nějaký vypínač. Senzor reaguje na 3 metry a 120 stupňů
Teplota světla: můžete si vybrat zda 3000 kelvinů (teplé světlo) nebo 6000 kelvinů (studené světlo)
LED Diody: 6 velkých LED diod
Svítivost: 20-25 lumenů na diodu
Napájení: 3x AAA (tužková baterie) – nejsou součástí balení
Odběr: max 5 wattů

Umístění: můžete světlo jen tak položit, nebo zachytit pomocí magnetu, nebo na háček a nebo pomocí 3M oboustranných polštářků.

Tohle světlo najde uplatnění všude kde není třeba velkého klasického osvětlení, nebo kde v noci nechcete probudit „celý barák“. Je malé, je decentní, přitom poskytuje dost osvětlení abyste bezpečně prošli, nebo zvládli manipulovat s čímkoliv (například v kuchyni). Jeho velkou výhodou je, že pokud chcete mít tuto lampičku jako noční osvětlení, tak zvolíte teplé osvětlení – které narozdíl od studeného nesvítí modře a tak se v noci neprobudíte. Samozřejmě po tmě ani nemusíte hledat vypínač, protože senzor na vás zareaguje a lampičku zapne a po dobu vaší přitomnosti udrží zapnutou.

Senzory na lampě reagují na vzdálenost 3m a v úhlu 120 stupňů. Což je pro noční osvětlení nutné započítat aby se lampa nazapínala při každém pohybu v posteli. Samozřejmě, že ji lze použít kdekoliv a v jakékoliv pozici – to znamná může ležet, může viset od stropu nebo může být na zdi. Na noc se pak jako ideální použití v bytě jeví schody, šatník, toaleta, kuchyň… inu prostě kdekoliv kde chcete vidět, ale ne mít zapínat velké světlo!

Přejít na GearBest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

error

Líbí se Vám tato stránka? Prosím, sdělte to svým kamarádům ;)