6 LED Noční osvětlení

Velmi zajímavé přenosné osvětlení. Můžete ho dát kamkoliv a použít jakkoliv.

Přejít na GearBest

Zapnutí a vypnutí světla: tento přenosný typ osvětlení disponuje „human body sensorem“, to znamená, že reaguje na vaši přítomnost a není tak třeba nějaký vypínač. Senzor reaguje na 3 metry a 120 stupňů
Teplota světla: můžete si vybrat zda 3000 kelvinů (teplé světlo) nebo 6000 kelvinů (studené světlo)
LED Diody: 6 velkých LED diod
Svítivost: 20-25 lumenů na diodu
Napájení: 3x AAA (tužková baterie) – nejsou součástí balení
Odběr: max 5 wattů

Umístění: můžete světlo jen tak položit, nebo zachytit pomocí magnetu, nebo na háček a nebo pomocí 3M oboustranných polštářků.

Tohle světlo najde uplatnění všude kde není třeba velkého klasického osvětlení, nebo kde v noci nechcete probudit „celý barák“. Je malé, je decentní, přitom poskytuje dost osvětlení abyste bezpečně prošli, nebo zvládli manipulovat s čímkoliv (například v kuchyni). Jeho velkou výhodou je, že pokud chcete mít tuto lampičku jako noční osvětlení, tak zvolíte teplé osvětlení – které narozdíl od studeného nesvítí modře a tak se v noci neprobudíte. Samozřejmě po tmě ani nemusíte hledat vypínač, protože senzor na vás zareaguje a lampičku zapne a po dobu vaší přitomnosti udrží zapnutou.

Senzory na lampě reagují na vzdálenost 3m a v úhlu 120 stupňů. Což je pro noční osvětlení nutné započítat aby se lampa nazapínala při každém pohybu v posteli. Samozřejmě, že ji lze použít kdekoliv a v jakékoliv pozici – to znamná může ležet, může viset od stropu nebo může být na zdi. Na noc se pak jako ideální použití v bytě jeví schody, šatník, toaleta, kuchyň… inu prostě kdekoliv kde chcete vidět, ale ne mít zapínat velké světlo!

Přejít na GearBest

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

error

Líbí se Vám tato stránka? Prosím, sdělte to svým kamarádům ;)