USB Huby

Dneska se podíváme na docela zajímavé téma… Tím je málo USBček. Nevím o nikom kdo by netrpěl nedostatkem USB portů na svém počítači! Ideál je dneska mít dostatek 3.0 USB portů a tak se podíváme co se s tím dá dělat a co k čemu se dá použít!!!

TOP Volby z GearBest:

USB Hub 6 Ports 6A Adapter Multi Port Eu plug – Koupit

Tohle je hub určený spíše pro servisy a místa, kde je potřeba mít možnost zkontrolovat odběr skrze USB. I tak pro domácí použití je kousek Hi-Techu, který potěší nejednoho geeka!!! Z Číny to není nejlepvnější varianta.

 

ORICO MH4PU – U3  USB 3.0 Hub with Buckle – Koupit

Tohle je pro změnu HUB USB 3.0 , který můžete přidělat k desce stolu nebo kamkoliv, kde se jej podaří uchytit. V rámci tohoto je to nejen velmi užitečná věc, ale také docela zajímavá a neobvyklá stylovka!!!

 

4 Port USB 3.0 Hub – Koupit

Jako poslední jsem vybral tento levný 3.0 USB hub, který má ovšem velikou výhodu v tom, že jeho jednotlivé porty lze libovolně zapnout či vypnout. Tady vidím výhodu pokud používáte adresované led pásky a podobně.

 

TOP Volby z Optima DAX:

Unitek Y-3095 Hub 3x USB-C 3.0 + Gigabit LAN – Koupit

Kovové – hliníkové pouzdro, LAN přístup a 3.0 USB porty. A k tomu ještě umí Wake on LAN. Je potřeba k tomu něco dodávat? Značkový produkt, který neurazí cenou, potěší designem a k tomu všemu ještě nabídne LAN přístup na vaše USB. Co víc chtít???

 

I-TEC USB HUB METAL – Koupit

I zde se jedná o HUB 3.0 s kovovým pouzdrem, ale zde hledejte napájený box, který umí zvládnout až 10 USB portů. To absolutní luxus pro jakéhokoliv USB maniaka. Samožřejmě napájecí zdroj je součásti balení.

 

Akasa USB hub 3.0 – Koupit

Akasa 3.0 1éti portový hub je Ferrari mezi USB huby. Kovové elegantní pouzdro a malá kompaktní velikost – to je důležitý aspekt jak odolnosti, tak přenostnosti. Bez diskuze MUST HAVE v rámci 3.0 propojení s počítačem.

 

Tento výběr by měl potěšit jak fandy nakupování v zahraničí, tak i tuzemské obchodníky. Prostě pro každého něco. Ovšem v celkovém náhledu – nepočítejte s tím, že něco jako je náš poslední výběr, to jest AKASA, koupíte v Číně za míň peněz. Právě naopak. Skrze obchody jako je GearBest se vyplatí kupovat ekonomy levné věci, ty značkové a dražší bych vždy kupoval v ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

error

Líbí se Vám tato stránka? Prosím, sdělte to svým kamarádům ;)