Chuwi SurBook Mini CWI540 2 in 1 – první dojmy

Akce CHUWI Chuwi Surbook Mini

Je to již nějaký pátek co mám tablet Chuwi Surbook Mini s Windows 10, který je poháněný procesorem Celeron N3450. Celkem málo je k tomu pouhých 4 GB DDR3 RAM – což je trošku škoda, jste docela limitovaní na multitastking. Jinak hodnotím velmi pozitivně – kovové tělo a celkem příjemně uspořádaný vnitřek je velkým plusem takového minitabletu. Další plus je možnost dokoupení pera (ale to bohužel nerozlušuje přítlaky) a nebo i klávesnice s magnetickým přichycením. Ta reaguje velmi pěkně a přesně. Dokonce i touchpad je velmi povedený, ale klávesnice sama o sobě je velmi pružná a proto se s ní člověk bojí zabrat. Displej kryje při přenášení perfektně. Na klávesnici nejsou žádné porty ani konektory.

Největší problém nastal, když jsem zjistil, že při chycení za pravou stranu se tablet vypíná. Bylo mi jasné, že je to nějakým dotekem a proto jsem jej rozdělal a celá hliníková záda přeizoloval… Od té doby je vše OK – opět klasika, takové malé dosisa ala Čína.

Tento table jsem hlavně porovnával s mým předchozím zařízením – to jest Jumper EZpad 6. Velmi podobné ve všech aspektech až na procesor, který je u EZpadu Cherry Trail. A je zde opravdu vidět veliký rozdíl. Obecně jak zpracováním, tak vzhledem, tak i spolehlivostí u mne CHUWI výrobky vedou oproti Jumperům!!!

A jak je to tedy s benchmark testy? Použil jsem GeekBench a výsledné rozdíly jednoznačně mluví ve prospěch Celeron procesoru!!! Zde si můžete prohlednout kompletně všechny testy které jdou v GeekBench udělat:

A na zbytek se můžete těšit v plném review na youtube: http://bit.ly/GearVlog_CZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

error

Líbí se Vám tato stránka? Prosím, sdělte to svým kamarádům ;)