VAPE VLOG – 3x video

Video 1.
První dnešní video pro Vape Vlog. A dáme si vlog o drátech a o vatě. V poslední době mi učaroval fused MTL clapton . Dá se sehnat jak v podobě 10m klubka drátu, tak i jako přednachystané spirály. Vynikající nejen na MTL. S odporem 0,7 ohm se hodí i na DL. Rychlý náběh a skvělá chuť – dva elementy určující dobrý drát.
A k tomu vata. Canna Cotton, kteoru již znáte a novinka Builders Finest. Canna Cotton je super na DL – dle mne. A Builders Finest mne pro změnu hodně baví na MTL. Jaký je váš názor?

Drát: http://bit.ly/2ruKq41
Spirály: http://bit.ly/2sSMZfY
CannaCotton: http://bit.ly/2wHT6Jk
Builders: http://bit.ly/2KgadIP
Dvarw DL: http://bit.ly/2N20Xpr
DvarwMTL: http://bit.ly/2KsOfBA

 

Video 2.
A jako druhé video na středu si namícháme PJ Empire – dvě příchutě na shake to vape. Mango Bango a Applegizer z řady Slushy Queen. Prostě na léto je potřeba udělat pořádný brain freeze!!!
A jdeme to namíchat a za pár dní, po odležení to opět ochutnáme 🙂

Applegizer: http://bit.ly/2KKgifP
Mango Bango: http://bit.ly/2lVnCY5

 

Video 3.
A poslední video na středu. Výroba v anglii a přitom je pro ně český trh nativní – TI Juice a manželé Sauerovi. Všichni je znáte, takže prubneme jejich novinky a k tomu něco, co již mají dlouho a co prostě miluji. Nová řada FROSTY a k tomu pro mou potěchu Tarty Lemon. A opět to samé. Namícháme a necháme vyzrát a uvidíme co s tím pár dní ležení udělá!

Ti Juice: http://bit.ly/2Kq4aAD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

error

Líbí se Vám tato stránka? Prosím, sdělte to svým kamarádům ;)