Quick Previews – 3x High End

1.) Eden Mods Salix RDA

Prvním s rychle otestovaných atomizerů je SALIX od společnosti Eden Mods. Edeny všichni znáte díky atomizerům jako je Rose (u mne byl testovaný Rose v3) a nyní se pustili do výroby RDA atomizeru s možností squonku a ještě k tomu s rychlou výměnou vzduchových vložek z DL (potah přímo do plic) na MTL (potah pusa plíce).

Salix: http://bit.ly/2vMeDxP
Supersorb Cotton: http://bit.ly/2wjD73Y
VV Ni80: http://bit.ly/2sSMZfY
Pumper: http://bit.ly/2L1F2xh

 

2.) Mark Bugs Gem Light

Legendární MTL atomizer od Mark Bugs dílny. Jmenuje se Gem a je ve verzi Light. Light protože nemá tolik příslušenství jako klasická 1 nebo 2 verze. Chuťově je jedno z nejvíc top MTL jaké se na trhu dá sehnat. Opravdová legenda mezi atomizery. Komplikované buildování lze doporučit jen pokročilým, ale oproti tomu je to prostě pak radost na vaping a na vnímání chuti. TOPka!

SL Class: http://bit.ly/2vJGIoD
Gem Light: http://bit.ly/2P6i5eI
Titanium Cotton: http://bit.ly/2MEA1v5

 

3.) Vapor Giant Extreme

A poslední dnešní atomizer v preview je Vapor Giant a jeho mrakostroj EXTREME. RDTA řešení, kde liquid sají lanka směrem k vatě a pak se teprve transportuje ke spirále. Nebo spíše ke spirálám. Dual coil s velocity základnou – jednoduchým buildování, skvělým podáním chuti a hlavně neskutečným množstvím mraků! Jediné co se mi nelíbí je, že se topcap docela rychle a hodně zahřeje – chce to vyšší náustek!

VG Extreme: http://bit.ly/2MqshzZ
Canna Cotton: http://bit.ly/2wHT6Jk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

error

Líbí se Vám tato stránka? Prosím, sdělte to svým kamarádům ;)