Skip to content

ASUS ROG DELTA S CO...
 
Oznámení
Smazat vše

ASUS ROG DELTA S CORE

1 Články
1 Uživatelé
0 Likes
16 Zobrazeno
Mike Godwin
(@mike-godwin)
Illustrious Member Admin
Přidal se: před 12 měsíců
Příspěvky: 1827
Úvodní téma  
wpf-cross-image

Opět děkuji společnosti ASUS za zapůjčení. Sluchátka ASUS ROG Delta S Core jsou v nižší cenové relaci, ale přesto mne neskutečně překvapily. A to tak moc, že si je dovolím porovnat s mnohem vyšší řadou sluchátek od Sennheiser D599.
Jediné mínus by pro vás mohlo být, že sluchátka jsou kabelová (i to je jeden z důvodů, proč mají nižší cenu). Kabel je dostatečně dlouhý aby nebránil manévrování kolem počítače (3,5m), ale pokud byste jej přesto chtěli prodloužit, kvůli mikrofonu je potřeba použít 4 žilový a ne 3 žilový kabel. U mne to problém není, protože všechem zvuk ženu přes RODE Rodecaster PRO II.
Plastová konstrukce je bytelná a po dobu testování mi nikde neskřípala, je to další důvod nízké ceny. Hlavový most je samozřejmě ocelový a nijak extrémně netisne hlavu.
Velké 50mm drivery vám dají zvuk bez deformace i při velkém zesílení. Ale sluchátka samy o sobě mají poměrně omezenou spodní hranici spektra frekvenčního rozsahu 20 do 40000 Hz. Ovšem celkově díky uzavřené konstrukci sluchátek máte hutný zvuk. Samozřejmě ve srovnání se Sennheisery je to zvuk krapet utlumený a méně výrazný (což je celkem očekávatelné, vzhledem k rozdílným levelům sluchátek).
Simulovaný prostorový zvuk je krásně čitelný a ve hrách vás na 100% nezradí.
K tomu velmi mile překvapí možnost výměny náušníků (místo koženkových lze použít látkové, které já preferuji). Náušníky jsou navíc příjemně měkké, takže nezpůsobují nepohodlí ani při delším užívání.
A teď to hlavní!!! Po dlouhé době jsou tohle ASUS ROG sluchátka, která mají použitelný mikrofon. Jako, že WOW. První půlka videa je natočena s mikrofonem sluchátek ROG DELTA S CORE. A musím říct, že tento malý mikrofon mne velmi mile překvapil. Jasně, že nedosáhne na úroveň zvuku studiového mikrofonu, ale už nemám pocit, že z něj jde zvuk, jako bych měl hlavu v kýblu a k tomu ještě rýmu. Troufám si říct, že je to jeden z nejlepších mikrofonů, co zatím ASUS nabídlo.
Sluchátka hodnotím jako velmi povedená (obzvláště na tak nízkou cenu). Sice nemohou být konkurencí pro Sennheiser D599 (to ani není jejich cílem). Přesto nabídnou kvalitní poslech i herní zážitek v doprovodu dobrého záznamu zvuku z mikrofonu…

https://rog.asus.com/headsets-audio/headsets/3-5mm-headsets/rog-delta-s-core-model/

00:07 úvod
00:25 mikrofon
02:15 nastavení mikrofonu
05:14 představení sluchátek
09:20 hudební projev
14:50 herní projev
18:20 kvalita zpracování + náušníky
22:00 kabeláž a ovládací prvky
24:10 závěrem


Citace