Skip to content

ONY BOOX MAX LUMI #...
 
Oznámení
Smazat vše

ONY BOOX MAX LUMI #3 - Systémová lišta

1 Články
1 Uživatelé
0 Likes
6 Zobrazeno
Mike Godwin
(@mike-godwin)
Illustrious Member Admin
Přidal se: před 12 měsíců
Příspěvky: 1827
Úvodní téma  
wpf-cross-image

Třetí díl (po dlouhé době) o Onyx Boox Max Lumi. Donedávna vlajková loď společnosti ONYX v oblasti e-ink tabletů. Podíváme se spolu, co vše jste schopni ovládat skrze systémovou lištu - jak moc je podobná liště z klasického androida. Nejvíc vás asi potěší systém ovládání podsvícení, který vám na noc dovolí filtrovat modrou z barevného spektra. A k tomu nastavení refreshe e-ink dipleje - podle toho jaké aktivitě se věnujete. E-ink zobrazovací technologie není vhodná pro sledování videa, ale i to se dá, pokud máte nastavený refresh rate.
Čím dýl jsem Onyx Boox Max Lumi používal, tím víc mi bylo jasné, že tohle zařízení je nejen náhrada za papír, ale zároveň multifunkční zařízení, které vám poslouží skoro stejně jako klasický tablet. Až na to, že jej musíte nabíjet jednou za 14 dní…
Technologie e-ink je energeticky velmi nenáročná a tak se největším konzumentem energie nestává display, jak jsme tomu zvyklí u běžných tabletů. Zde je největším jedlíkem procesor…

K dispozici máte Android 10 systém, octacore procesor, 4GB Ram, 64GB Rom, USB C (umí externí úložiště) a microHDMI. Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz) + BT 5.0 nechybí.

Rozlišení obrazovky je 2200x1650, úhlopříčka 13.3 (takže docela plachta) a pero s technologií WACOM zvládne až 4096 levelů přítlaku (bohužel náklon pera neumí rozlišit).

https://shop.boox.com/products/maxlumi

Předchozí videa:
Unboxing: https://godwin.cz/0ppjv
1 - Nastavení: https://godwin.cz/gyxlf
2 - Aplikace: https://godwin.cz/6m4p5


Citace
Štítky tématu