Skip to content

Onyx Boox Max Lumi ...
 
Oznámení
Smazat vše

Onyx Boox Max Lumi #1 - Recenze - NASTAVENÍ


Mike Godwin
(@mike-godwin)
Člen Admin
Přidal se: před 7 měsíců
Příspěvky: 1651
Úvodní téma  
wpf-cross-image

Rozhodl jsem se vytvořit sérii videí o Onyx Boox Max Lumi. De facto se (až na podsvícení) dá tahle recenze aplikovat na vetšinu e-ink tabletů od společnosti ONYX. Spolu si projdeme, nastavení, ovládání, používání a práci s donedávna vlajkovou lodí BOOX MAX Lumi. Dnes je vlajkovou lodí Lumi2.

Boox Max Lumi je inkoustový tablet, který vám dá černobílou obrazovku za použití carta folie. A k tomu podsvícení. Neživíte brutální plnobarevný displej a tablet díky tomu vydrží v pohodě 2 týdny decentního užívání. Samozřejmě díky e-inku je odezva pera malinko (neznatelně) delší než třeba na iPadu a zároveň díky užité technologii počítejte s určitými probliknutími, které slouží jako obnovení obrazovky (refresh)

K dispozici máte Android 10 systém, octacore procesor, 4GB Ram, 64GB Rom, USB C (umí externí úložiště) a microHDMI. Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz) + BT 5.0 nechybí.

Rozlišení obrazovky je 2200x1650, úhlopříčka 13.3 (takže docela plachta) a pero s technologií WACOM zvládne až 4096 levelů přítlaku (bohužel náklon pera neumí rozlišit).

Dnešní video vám představí sekci nastavení. Pokud byste chtěli dokoliv víc o tabletu vědět, ptete se - pokud to půjde zodpovím a pokud to bude komlexnější dotaz, natočíme k tomu video...

https://shop.boox.com/products/maxlumi


Citace

Zanechte odpověď

Jméno autora

E-mail autora

Název *

Maximální povolená velikost souboru je 10MB

 
Náhled 0 Revizí Uloženo