Skip to content

Oznámení
Smazat vše

Deep Guide #18 - Joyetech WideWick připomínky


Mike Godwin
(@mike-godwin)
Člen Admin
Přidal se: před 7 měsíců
Příspěvky: 1651
Úvodní téma  
wpf-cross-image

V recenzi ( https://godwin.cz/wzuln ) jsem WideWick od Joyetech velmi pochválil. Ale po delší době užívání jsem na něm našel i mínusy. A to dva - jeden mi hafo vadí, druhý mne uplně extra netrápí (ale byl zmíněn i v komentářích).
- Náustek cartridge je ze stejného plastu jako náustek třeba Caliburnu. A po XY naplněních, u mne po týdnu a něco, se začal olamovat. Což není dobré a není to dimenzované na životnost žhavící hlavy.
- Vám se v komentářích ještě nelíbilo, že nemá na diodě signalizaci stavu nabití a vybití. Prostě jen svítí bíle (to je věc, která mne moc netrápí, protože nikdy nepoužívám jen jedno zařízení)
Celkově se dle mne Joytech WideWick stále řadí do topu, ale ten olamující se náustek mne fakt štve. Co vy, víte ještě o nějakých mínusech?

Widewick: https://go.godwin.cz/vI5gbY
Nicsalty: https://go.godwin.cz/uS0uyG

Toto téma bylo změněno před 3 dny 4 krát uživatelem Mike Godwin

Citace
Lord of Doom
 Lord of Doom
(@Lord of Doom)
Host
Přidal se: před 2 dny
Příspěvky: 1
 

Zdravím Majku, tohle zařízení jsem pořídil jako nouzovku, když jsem řešil protékající Vaporesso Go80. A chtěl jsem něco malého za pár korun. Pravda kupoval jsem v místním Vape shopu a pán mě natahnul o 200 peněz, ale to jsem se dozvěděl až doma. Nicméně jak říkáš jde o velmi povedené zařízení a nechal jsem si ho jen na nic salty. Snad jeden z píšu co mám doma který nevytvořil pod cartridge ano kapku. Vzhledem k tomu, že ho používám v kombinaci s jinými zařízeními, tak náústek drží a nebo jej vylamuji opatrně. Takže ok. Já spíš mám trochu problém s chutí, ale to může být individuální můj problém. Když tam naleju neco jako trenér Blue baron nebo tvůj oblibenu Red baron Grinning tak cítim jen směs ovoce . Paradoxně mě z toho více chutnáji liquidy jako třeba canoli nebo tabákovky. Ovocné směsi ani treba to Fido mě moc neoslovilo. Třeba meshove továrny i rba hlavy od Vaporessa podají chuť dobře u všeho. Ale to je jen můj názor. Avšak u pódu těchto jinak super vlastností za běžné 250 peněz mě stačí když mě z něj bude chutnat jeden liquid a neřeším a nechám si to jen na něj. Je to celkem malé a tak super do práce než co mám třeba ty zmíněné Vaporessa target 80 a go 80. Pokud bych měl být úplně na začátku vapingu tak bych šel do tohoto než třeba do jednorázové e cigarety nebo třeba do vype 3, kde také je zařízení super ale nerentabilní provozu.


OdpověďCitace
Mike Godwin
(@mike-godwin)
Člen Admin
Přidal se: před 7 měsíců
Příspěvky: 1651
Úvodní téma  

Já v něm s black baronem, angusem ani s fidem nemám chuťový problém, ale to můžeme vnímat každy jinak, že jo…


OdpověďCitace

Zanechte odpověď

Jméno autora

E-mail autora

Název *

Maximální povolená velikost souboru je 10MB

 
Náhled 0 Revizí Uloženo