Projekt MEDOJED

AKTUÁLNÍ STAV KONTA: 312 KČ

 

Každý se může stát sponzorem medojedů v ZOO Olomouc a zadarmo!

Ve spolupráci s projektem myGIVT jsme pro Vás připravili skvělou věc – při svých běžných nákupech na internetu můžete podpořit medojedy v olomoucké ZOO a nebude Vás to přitom stát ani korunu. Dole na této stránce vidíte tenkou lištu, která přesně tohle umí.

Jednoduše si z nabídky na liště vyberte jeden z více než 900 zapojených e-shopů (např. Mall.cz, Euronics.cz nebo Booking.com) a pak už běžně nakupte, co potřebujete. Část z ceny nákupu díky tomu automaticky půjde na podporu medojedů a vy nezaplatíte vůbec nic navíc!

Pokud se vám nechce před každým nákupem chodit na můj web a klikat na lištu, nemusíte. Stačí si v liště pod tlačítkem “Stáhni si svého pomocníka” stáhnout rozšíření prohlížeče (dostupné pro Chrome a Firefox) které Vám přímo na stránkách e-shopu možnost podpory automaticky připomene.

Na jaře, po otevření nového pavilonu s medojedy, peníze vezmu, osobně je zavezu do olomoucké ZOO a Vy to uvidíte ve videu :). Nasbíranou částku budu jednou za dva týdny zveřejňovat, ať je to vše transparentní.

Do budoucna budeme podporovat i další projekty, ale o tom jaké už rozhodnete sami. O všem se včas dozvíte ?

P.S. Pokud máte, vypněte si na mých stránkách adBlock, ať se lišta správně zobrazí.

#vaperipomahaji

error

Líbí se Vám tato stránka? Prosím, sdělte to svým kamarádům ;)